פעילויות

ימי הולדת

פרויקט ייחודי ומחבק שכדאי להכיר!

ביום ההולדת של הילד/ה המיוחד/ת מגיעות לבית צוות המתנדבות וחוגגות יחד עם המשפחה מסיבת יומולדת אמיתית ושמחה. כרזות, בלוני גז, יצירות, קישוט עוגות, הפתעות, שקיות ממתקים, פיצה, מוזיקה, הפעלות, כתר יומולדת כמובן, ובעיקר לב אחד גדול ואוהב.

המטרה היא לתת אפשרות גם לאחים והאחיות להנות ולהרוויח מהמיוחד/ת שלהם. לחגוג יחד, במסגרת הביתית החמה, ולהתפנק משפע של פעילות, מתנות, ממתקים וחוויות.
 

פרויקט ימי הולדת

ראה עוד

הצטרפו אלינו ותזכו להיות
חלק מה"נותנים" ...

חדשות בארגון

מתקדמים ל'בית נותנים': בסיעתא דשמיא, לאחר יותר מחמש שנות פעילות העמותה, אנו מתקדמים לקראת בנייתו של 'בית נותנים'.

'בית נותנים' יהווה מרכז פעילות 24/7 עבור הילדים המיוחדים. החל מהתנדבות יומיומית ושוטפת של מתנדבי הארגון ולהנות משפע של מרחב ומשחקים במקום נוח ובמסגרת מפוקחת, מועדוניות, שבתות וימי נופשון, וכלה בפעילויות חופשה וחגים.

מטרתנו בהקמת מקום שכזה היא ליצור מבנה בו יהיה מקום לילד המיוחד בכל שעה משעות היממה. כך שמשפחות הילדים יודעות שבכל רגע בו יש קושי עם הילד והן מעוניינות במעט שקט והפוגה- 'בית נותנים' קיים בדיוק למטרה זו- לקחת את הילד למס' שעות או אפילו למהלך היום ולתת למשפחה את ההפוגה והמנוחה הכל כך נצרכות. בנוסף, במקום ייבנו בעז"ה חדרי לינה ומטבח מרווח ומאובזר, ע"מ שיערך במתחם שבתות נופשון לקבוצות של ילדים מיוחדים על בסיס קבוע, בכדי שההורים יוכלו ליהנות משבת שלימה שקטה ורגועה. כמו"כ אנו מתעתדים להקים במקום אולם להרצאות וימי עיון, בו תתקיימנה הרצאות, סדנאות וקבוצות תמיכה להורי הילדים המוגבלים, בכדי להעניק להם ידע, כוחות וכלים להתמודדותם המורכבת.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן